Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ficho

Sony Bravia KD55XF8096

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Прво проценка па ќе оди на продажба горенаведениот телевизор. Нема физички оштетувања, нема мртви пиксели. Го имам оригиналниот негов сталак иако беше монтиран на ѕид. Немам кутија. Се користеше во непушачка просторија. Се продава заради земен нов телевизор. Слики немам, кој би бил сериозно заинтересиран, би дошол да го упалиме и да го види. Фала ви однапред.

Информации

Автор
Ficho
Поднесена
Последна промена
Прегледи
228

Повеќе огласи од Ficho

На врв Дно