Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
kristijan_m75

SODIMM DDR5 4800 MHZ CL40 2x8GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.200 ден.
Истекува

Опис

Се продава рам меморијата од насловот,извадена од лаптоп поради надградба.Користена од Февруари/Март до сега.Нема гаранција.
Преку програмот ја дава како Микрон/незнам дали е од Микрон или некој друг производител...неможам да најдам ознаки на нејзе.
ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ 2.000,00 ДЕН
ЦЕНА ЗА ПАРЧЕ 1.100,00 ДЕН

Информации

Автор
kristijan_m75
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
165

Повеќе огласи од kristijan_m75

На врв Дно