Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
marv

SODIMM DDR3L

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам SoDIMM DDR3L (low voltage 1.35V) ram.
1x4GB или 2x8GB ако е убава цената.
Моменталната 4-ка миSK Hynix 1Rx8 4GBкако на сликата доле, па не е лошо слична и да понудите. Или 2х8GB спарени.

Информации

Автор
marv
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
225

Повеќе огласи од marv

На врв Дно