Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Купено SODIMM DDR3 4Gb 1333Mhz & HDD/SSD housing

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам (може и пар) SODIMM DDR3 4Gb 1333Mhz.
Ми треба и држач за диск за Asus n73jg (како на сликата)

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
146

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно