Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
SiPy`

Купено SODIMM DDR3 4GB 1333Mhz/1600Mhz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам исправна плочка SODIMM DDR3 4GB 1333Mhz/1600Mhz 1.5V

Информации

Автор
SiPy`
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
26

Повеќе огласи од SiPy`

На врв Дно