Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

SODIMM 8GB DDR4-2133Mhz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам една плочка рам 8GB DDR4-2133Mhz за следниот лап топ:
Lenovo Ideapad 110-15ISK 80UD.
Мислам дека има само еден removable слот за рам, и поддржува макс 2133mhz (ако грешам поправете ме).

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
151

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно