Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Слушалки Redragon Pandora H350 7.1 RGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам многу малку користени слушалки Redragon Pandora H350 7.1 RGB, без кутија, комплетно исправни, без знаци на користење, дезинфицирани.

Цена, фиксна: 1500 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
543

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно