Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Слушалки Razer Kraken Green 7.1

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам многу малку користени слушалки Razer Kraken Green 7.1 (носени 20-тина пати) во безпрекорна состојба, стерилизирани во оригиналната кутија со сите додатоци.

Цена, фиксна: 2800 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
585

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно