Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Продадено Слушалки Razer Black Shark X V2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.400 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам слушалки Razer BlackShark X V2 со преостаната гаранција до 2024 година од Сетек.
Доаѓаат во фабрично пакување со сите нишани.
Без никакви оштетувања,забелешки,сунгерите се чисти без никакви оштетувања,пукнатини и др.
Слушалките се земени за музика слушање но набрзо преминав на earbuds и овие ми седат на маса за прашина да берат.

Праќам по карго на ваш трошок (90-130)

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Последна промена
Прегледи
505

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно