Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Слушалки Logitech G430 7.1

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам комплетно исправни слушалки Logitech G430 7.1 со минимални знаци на користење, комплетно стерилизирани, комплетно пакување.


Цена, фиксна: 1800 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
191

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно