Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gokica

Продадено Слушалки JBL Quantum 200

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис
Слушалките се купени пред месец дена. Пробани еднаш и вратени во кутија. Мислев дека ќе се најдат но не се пипнати од тогаш. Доаѓаат во кутија и лепенките сеуште стојат на нив.

Се под гаранција но ја имам изгубено фискалната сметка. Па така сметаме дека немаат гаранција. Нови се 3,600 денари. Јас ги продавам за 2,000 денари.

Локација Скопје. Извинете но не праќам по карго.

Информации

Автор
gokica
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
226

Повеќе огласи од gokica

На врв Дно