Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Слушалки Cooler Master MH-650 7.1

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам малку користени и одлично сочувани слушалки Cooler Master MH-650 7.1 комплетно стерилизирани со оригиналната кутија

Цена, фиксна: 2500 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
664

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно