Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Слушалки Asus TUF Gaming H3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам одлично сочувани, без знаци на користење слушалки Asus TUF Gaming H3, спакувани во оригиналната кутија со сите додатоци.

Цена, фиксна: 1500 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
326

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно