Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
BaDMaN

Скенери Zebra Symbol DS7708

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продаваат нови - неупотребувани скенери Zebra Symbol DS7708 - 3 броја

Цена: 14,500 денари.

Цена за сите три: 40,000 денари.

Повеќе инфо:
Symbol DS7708 2D Imager | Zebra

Информации

Автор
BaDMaN
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
87

Повеќе огласи од BaDMaN

На врв Дно