Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Sim Cellular WiFi рутер D-link dwr-921 LTE 4G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам нов sim cellular WiFi рутер D-link dwr-921 LTE 4G. Беше купен со намера да го користам во викендица, но најдов друг, подобар извор на Интернет и остана неискористен.

Цена, фиксна: 3500 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
190

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно