Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
undergrounde

Signal booster

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Поради дебели ѕидови на работа имаме многу слаб сигнал на мобилните, обично 1 црта.
Само што ќе излезам пред врата сигналот е добар. Има ли некаде кај нас да се купи некој засилувач?
Секоја идеја е добредојдена

Информации

Автор
undergrounde
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
150

Повеќе огласи од undergrounde

На врв Дно