Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Sharkoon silentstorm icewind 750w

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Напојувањето е користено во конфигурација со gtx 1050ti околу 1 година и користено е за гејминг. Цела конфигурација не триши повеќе од 300w така да напојувањето не е воопшто оптеретено.

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Последна промена
Прегледи
524

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно