Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено Sharkoon M25-W GAMING

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам гејминг куќиште,купено на 2 Декември 2022 со преостаната писмена гаранција уште 6 месеци од Анхоч (во прилог фискална,и гаранција),без траги на користење буквално без грепка,го добивате со сменет заден кулер многу по квалитетен од фабричкиот,купен е само кулерот 750 денари (Deepcool Gamer Storm GS 120 1800rpm Slim) (https://www.anhoch.com/product/3753...ol-gamer-storm-gs-120-1800rpm-slim).Куќиштето фабрички има два кулера од напред 120 mm и еден одзсди.Купено е 3550 денари,плус 750 денари кулерот,а вие целосно го добивате за 2500 денари 40% помалце од куповната цена.


Контакт ПП

IMG_20230506_112900.jpg IMG_20230506_112912.jpg IMG_20230506_112929.jpg M25-W_Black_01_angled.jpg M25-W_Black_02_front.jpg M25-W_Black_03_side_closed.jpg M25-W_Black_05_top_angled.jpg M25-W_Black_06_back.jpg M25-W_Black_04_side_open.jpg

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
169

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно