Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

SGR Schecter Avenger

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
10.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам одлична нова гитара, свирена по дома. Лесна за свирење со одлични магнети и тон, вратот е во ц форма како на фендер, само треба да и се сменат жичи. Следува со кутија. Може да се види во секое време.
View: https://www.youtube.com/watch?v=jnsIC-uetKk

070 821 333
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ребро

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Последна промена
Прегледи
131

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно