Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Sparkplug folf

Сезонско чистење

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
100 ден.
Истекува

Опис

Добар ден, се продава голем асортиман на ИТ опрема за која немам никаква намена и само ми стои. Се надевам дека ќе биде максимално искористена кај новите сопственици. Ви посакувам пријатно купување. За повеќе инфо,слики и понуди во ПП. Подигање од кај Лиса центар во Ново Лисиче.Делови за PC:

1. Socket AM2+ lever - 50 ден

2. Socket 775 lever - 50 ден

3. 5,25” bay cover black x2 - 100 ден

4. 3,5” bay cover black - 50 ден

5. power led - 35 ден

6. hdd led - 35 ден

6А. 3,5" to 5,25" adapter - 130 ден

7. 2,5” to 3,5” bay adapter - 100 ден

8. 2,5” to 3,5” bay adapter Kingston hq - 200 ден

9. dual 2,5” to 3,5” bay adapter - 250 ден

10. ide cable asus new - 150 ден

11. floppy cable asus new - 150 ден

12. nvidia 8600 GTS Galaxy cooler - 150 ден

13. com port to DB09 serial - 100 ден

14. sata cable+ molex to sata power kit - 150 ден

15. dual molex to sata adapter - 100 ден

16. molex to dual sata adapter - 100 ден

17. Alpine 64GT AM2+ cooler -100 ден

18. nvidia 8600 GTS Galaxy bracket -50 ден

19. nvidia 8500 GT ASUS MAGIC bracket - 50 ден

20. solid pci bracket - 30 ден

21. dual perforated bracket kit black - 100 ден

22. vga port bracket - 50 ден

23. nvidia 8500 GT ASUS MAGIC shroud - 50 денДелови за лаптоп:

-HP 250 G2:

24. battery - 700 ден

25. charger - 1500 ден

26. display assembly - 3300 ден

27. dc jack cable -300 ден

28. ram door - 150 ден

29. power button+cable? - 200 ден

29A. all screws - 250 ден

30. speakers - 300 ден

31. hdd cable - 300 ден

32. odd cable - 300 ден

33. card reader+flex - 400 ден

34. usb sub board - 400 ден

35. flex for usb sub board - 150 ден

36. keyboard no palmrest - 300 ден

37. trackpad buttons - 100 ден

38. trackpad flex - 100 ден

39. trackpad buttons flex - 100 ден

40. odd faceplate - 100 ден

41. battery release plastics+spring - 100 ден

42. mоbo - 2500 ден-MSI CR630:

43. mobo+heatsink - 1700 ден

44. keyboard (damaged key but functional кеy) - ден 500 ден

45. display - 2500 ден

46. display holders - 200 ден

47. display cables - 350 ден

48. hinges - 250 ден

49. hinge covers - 100 ден

50. hdd mount - 100 ден

51. usb sub board no flex - 200 ден

52. odd faceplate - 100 денТелефони и таблети:

53. Acer Iconia B1 A71 - 800 ден

54. Alcatel One Touch Pop C1 - 500 ден

55. Samsung SGH E-250 + spare battery - 350 ден

56. Nokia 1209 RH-105 - 1000 ден

57. Huawei P9 lite 2/16 - 2000 ден

58.Nokia RM-512 no battery - 150 денСлушалки и микрофони:

59. Samsung SGH E-250 new - 150 ден

60. Sony Ericson HPM-60 new - 150 ден

61. laptop mic - 250 ден

62. lq mic x4 - 30 ден

63. small mono mic - 100 ден

64. big mono mic - 300 ден

65. Sony MBH20 white new - 1900 ден

66. Sony MDR-ZX110 no ear cups - 250 денДелови за телефони:

67. Panasonic KX-TG1100FXS (dock+phone plastics+buzzer+spk) - 300 ден

68. Samsung SGH E-250 earpeace speaker - 40 ден

69. Sony Ericson S302 rear speaker+ earpeace speaker - 70 ден

70. Sony Ericson Spiro case+speaker - 50 ден

71. Sony Xperia E1 front speaker - 50 ден-Huawei P8 lite:

72. mobo+metal shield 2/16 - 900 ден

73. front speaker - 300 ден

74. rear speaker - 300 ден

75. front camera - 300 ден

76. back camera - 300 ден

77. vibration motor - 200 ден

78. flash - 150 ден

79. light sensor - 150 ден

80. plastic cover mobo hold - 50 ден

81. power+volume plastics - 50 ден

82. micro sim only tray - 150 ден

83. nano sim / sd card tray - 150 ден

84. vol+power button flex - 150 ден-Huawei P30 lite:

85. mobo 4/128 - 2700 ден

86. front speaker - 300 ден

87. rear speaker+vibration motor - 500 ден

88. front camera - 500 ден

89. rear camera - 500 ден

90. battery - 350 ден

91. shield for main sub cable - 150 ден

92. sim / sd tray - 250 ден

93. fingerprint sensor cable - 100 ден

94. screen+frame+light sensor+power and volume buttons - 3000 ден

95. charge port board - 300 ден

96. nfc antenna - 250 ден

97. main / sub flex cable - 250 ден

98. antenna cable - 150 денПолначи за телефони:

99. Nokia AC-3E 5V/450 mah x3 - 150 ден

100. Sigma Camlink x4 AAA charger/power bank - 300 ден

101. Nokia AC-11E 5V/450 mah x3 - 150 ден

102. Nokia AC-5E 5V/800 mah - 150 ден

103. car charger 5V/500 mah green - 150 ден

104. Sony Ericson CST-60 4.9V/450 mah - 150 ден

105. Sony Ericson CST-13 4.9v/450 mah x2 - 150 ден

106. Panasonic PQL19C1 5V/500 mah - 150 ден

107. Huawei HW-090200EHO 5V/2A 9V/2A - 450 ден

108. generic 5V/500 mah x2 - 150 ден

109. Samsung copy 5V/500 mah black - 150 ден

110. Samsung copy 5V/500 mah grey - 150 ден

111. power bank red 2000 mah 5v/500 mah - 200 денСмарт часовници и IP cam:

112. DZ09 smart watch for parts - 400 ден

113. Xiaomi Mi band 3 - 400 ден

114. IP cam for parts (housing+motors) - 300 денBMS/battery/solar/holder:

115. 3.7V 150mah lipo - 200 ден

116. 3.7V 200mah lipo - 250 ден

117. mp340 1A 18650 bms - 100 ден

118. bms for Motorola W375 battery - 50 ден

119. 18650 battery separator x2 - 50 ден

120. nano solar cell for calculator - 50 ден

121. small solar cell for calculator - 75 ден

122. AA battery holder from clock - 30 ден

Маски за телефони:

123. Samsung A02s clear original x7 - 300 ден

124. Huawei P9 lite black and clear cases used - 50 денКабли за мобилни:

125. 15cm Sony micro usb cable hq black (no sync?) - 250 ден

126. 20cm orange micro usb cable hq orange (no sync) - 150 ден

127.1m type c to type c Samsung original new white x2 - 500 ден

128. 20cm micro usb cable white lq - 30 ден

129. 90cm micro usb cable white lq - 80 ден

130. 1.1m micro usb flat white - 100 ден

131. 10cm micro usb cable black lq - 20 ден

132. 10cm micro usb cable white lq - 20 ден

133. CMP-162RK2 multi plug - 250 ден

134. earphone clip for t-shirt Sony hq - 200 денКонтролери и џојстици:

135. Logitech Wingman force 3D J-UC10 - 1500 ден

136. Logitech precision G-UG15 - 700 денАлати и чистачи:

137. multimeter leads - 200 ден

138. PH00 mini screwdriver 1pc black, 1pc green - 50 ден

139. Hama TV cleaning frog x2 - 350 ден

140. red precision bit screwdriver new - 150 денДелови за калкулатор:

141. Texas Instruments TI-30 (plastics,membranes, keycaps,lcd?) - 200 денДелови за мини дрон:

142. ctrl board - 50 ден

143. motor x4 - 30 денДелови за JBL GO 1:

144. main board - 300 ден

145. speaker - 200 ден

146. microphone - 50 ден

147. screws - 50 ден

148. front metal mesh - 50 денШтитници и затки за порти:

149. Еxpresscard 34 cover - 50 ден

150. Expresscard 54 cover - 50 ден

151. optical audio cover - 50 ден

152. sd card slot cover with micro sd card storage x4 - 30 ден

153. xd card slot cover - 50 денКабли:

154. vga 1.5m new - 200 ден

155. mini usb cable new - 150 ден

156. scart cable new - 150 ден

157. 20cm mini usb cable - 30 ден

158. 1.5m svideo cable new - 150 денАдаптери:

158A. 3,5mm to Bluetooth - 200 ден

159. PS/2 to usb adapter - 120 ден

160. svideo to component - 150 ден

161. coax splitter - 150 ден

162. 3,5mm male to male - 100 денКабли за делови:

-Audio:

163. 1.7m dual 3,5mm headphone cable+vol control braided fancy - 120 ден

164. 1.2m dual 3,5mm headphone cable+vol control x2 - 90 ден

-USB:

165. USB A 30 cm flat no end conector - 25 ден

166. 40 cm mini USB no end conector - 25 ден

167. 15cm USB A no end conector - 25 ден

168. 1.2m USB A no end conector x4 - 50 ден

169. 0.9m USB A remax white no end conector - 40 ден

170. 1.5m USB A white no end conector - 40 ден

171. 1.8m USB A cable fancy gold plated - 70 ден

172. 15cm micro USB no end conector - 25 ден

-Other:

173. 1.5m eu plug 18 awg cable - 75 ден

174. 10cm 5,21mm dc jack cable new - 75 денСкладирање на мемориски картички:

175. single full size sd card case - 150 ден

176. mini sd + sd card case - 250 ден

177. xd card wallet x6 xd cards+wall mount kit - 300 денCD/DVD софтвер:

178. ASUS P35 NEO xp driver - 100 ден

179. ASUS P35 NEO vista driver - 100 ден

180. Nvidia 8600 GTS driver ver 51.0 - 100 ден

181. TP Link WN722N driver - 100 ден

182. TP LINK WR840N driver - 100 ден

183. Kodak Easy Share v7.1 for win, v6.1 for mac - 150 ден

184. Oxford super songs CD - 250 ден

185. Miyata Nadeska CD - 250 ден

186. Kingston SSD NOW series - 250 денДокументација:

187. JBL GO 1 - 50 ден

188. Samsung GT-S3350 - 50 ден

189. Sony Ericson K550i - 50 ден

190. Sony Xperia E1 D2004/D2005 - 50 ден

191. HTC Desire C - 50 ден

192. Sony Ericson J210i - 50 ден

193. Huawei Ascend G620S - 50 ден

194. Alcatel One Touch Pop C1 - 50 ден

195. Samsung SM-J320NF - 50 ден

196. Eclipse toch pro mp3 player - 20 ден

197. White shark usb camera - 20 ден

198. Sony Xperia L - 50 ден

199. A4 tech KL(S)-MU - 50 ден

200. Nokia S302 - 50 ден

201. Huawei P30 lite - 50 денСтикери:

202. Bloody gaming hand - 70 ден

203. powered by Galaxy - 100 денRandom:

204. 1W led - 50 ден

205.warranty void sticker new x2 - 100 ден

206. AMC case badge - 200 ден

207. plastics for Panasonic VEQO691 barcode scanner - 50 ден

208. random laptop cables? - 75 ден

209. 2,5” external drive protective pouch x2 - 75 ден

210. notepad+calculator combo - 250 ден

211. plastics for digital outlet programator Elit+ EL010 - 100 ден

212. odd hdd caddy face plate - 100 ден

213. external 9,5mm cd/dvd enclosure - 400 ден

214. external 12,5mm cd/dvd enclosure - 400 ден
  • Ми се допаѓа
Реакции: petkotrajko

Информации

Автор
Sparkplug folf
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1104

Повеќе огласи од Sparkplug folf

На врв Дно