Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
S

Serverski ram ddr3 8gb/16gb so procesor

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
32 pcs 8 gb ddr3 zaedno so 4 procesora--20000 den

32 pcs 16gb ddr3 so 4 procesora- 35000 den

Информации

Автор
sasemkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
480

Повеќе огласи од sasemkd

На врв Дно