Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Tose1991

Продадено Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 бежични слушалки и Навлажнувач на воздух Xiaomi DEERMA DEM-F628S

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
1.Продавам Премиум бежични слушалки Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2. Слушалките се користени неколку месеци, функционираат одлично и држат батерија.Имаат перфектен квалитетен звук и длабок и моќен бас.Доаѓаат комплет со кутија и 3 пара нови некористени гумички кои се ставаат според големината на увото. Имаат и active noise cancellation.Купени се 240 евра. Само за Аудиофили и мераклии кои уживаат во добар и квалитетен звук.Слушалките имаат подобар и поквалитетен звук од sony xm3,sony xm4,samsung buds pro,samsung buds pro 2,airpods pro 2.

Можна е замена за мобилен телефон Samsung a52s,Samsung a53,Samsung a72,Samsung a33 и слично.

Цена 5500 денари фиксно

2.Продавам Навлажнувач на воздух Xiaomi DEERMA DEM-F628S.Нов некористен
Нарачан е по грешка од Нексио.Доаѓа со 12 месеци гаранција.Има дисплеј на кои може да се прати температурата во просторијата и влажноста на воздухот.

Цена 2300 денари фиксно

Информации

Автор
Tose1991
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
188
На врв Дно