• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Boldozer

Sennheiser HD 598 SE

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
150 €
Истекува

Опис

Продавам open back слушалки Sennheiser HD 598 SE.

Слушалките имаат нормални траги на користење, со нив следува оригиналниот кабел и плус афтермаркет кабелче користено 1 недела, кабелче од 1м со микрофон на 3.5мм погоден за лаптоп/телефон.

Дополнителни слики ќе бидат прикачени подоцна.

Почетна цена ми е 200е, во зависност од заинтересираност ќе биде корегирана соодветно.

Информации

Автор
Boldozer
Поднесена
Последна промена
Прегледи
194

Повеќе огласи од Boldozer

На врв Дно