Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nashio

Seagate IronWolf Pro ST8000NE001

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купен е на форумот, преминувам на NAS па ќе земам повеќе Exos - сакам да се сите исти дискови, затоа и го продавам.
Нема проблеми, функционира одлично .

(мислам дека има сеуште гаранција кај @BESKO, ама да рачунаме дека нема гаранција)

Информации

Автор
nashio
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
192

Повеќе огласи од nashio

На врв Дно