Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
teokitan

Seagate 10TB IronWolf HDD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Молам за проценка на 10TB хард диск.

Модел: Seagate IronWolf NAS
Големина: 3.5"
Брзина: 7200rpm

Користен во NAS и во одлична состојба, нема bad sectors (види слика за податоци од SMART).


Информации

Автор
teokitan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
146

Повеќе огласи од teokitan

На врв Дно