Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bale

Se prodavat kukiste kuleri i napojuvanja

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat slednivve delovi:
Case:In Power so 4 plavi led kuleri cena 2000 denari
Psu:Cooler Master 600w v3 cena 2000 denari
Psu:Corsair cv750w cena 3000 denari

Информации

Автор
Bale
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
266

Повеќе огласи од Bale

На врв Дно