Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
stranger777

Се продават 2 Power банкој и држач за слушалки

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.600 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да

Powerbank Xiaomi Mi 2S, 10000mAh, црна нов со fast charging =1600 ден.​

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Powerbank Xiaomi 10000mah со силиконска маска ист како на сликата употребуван 2-3 пати буквално нов 1000 ден.​

Кулер еден нов како на линкот ,600 ден
Локација: BT Пракјам по карго
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Се продава и држач за слушалки ист како на линкот нов 500 ден

Информации

Автор
stranger777
Поднесена
Последна промена
Прегледи
663

Повеќе огласи од stranger777

На врв Дно