Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
goran.n

Продадено Se prodavast obicni ,ARGB FAN-ovi i kontrolor so kabli

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
CM 80 BLUE X 2 3 PIN
ARCTIC BIONIC P120 X 1 4 PIN
CM ARGB SICKLEFLOW 140 4 PIN
CM ARGB 120 x 2 3 PIN ,kontrolor i kabli komplet
Site se novi ili izvadeni od kujciste

Информации

Автор
goran.n
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
495
На врв Дно