Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat XFX Speedster 6900XT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
450 €
Истекува

Опис

XFX Speedster 6900xt 16gb.
Dobra sostojba.
Testiranje na lice mesto.
Cena 450e fiksna.
Na zaliha 3 karti.
Sleduvaat samo kartite.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
380

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно