Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Се продаваат XFX 6900XT 16гб

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
450 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продаваат 7 графички :

XFX Speedster SWFT 319 6900ХТ​

Користени се за мајнинг 7 месеца.
Во добра состојба.
Донесени од странство и се без гаранција. Следуваат со нивните оригинални кутии.
Цени 450е фиксно.
Тестирање на лице место и без резервации.

  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
511

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно