Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat Sapphire Pulse 5700xt

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Sapphire Pulse 5700xt , so dual bios. Ne se BE edicija.
Cenata od graficka e 6000 den.
Sleduvaat samo grafickite.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
157

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно