Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat Sapphire nitro 580 4gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat povekje parcinja Sapphire nitro plus 580 4gb.
Vo dobra sostojba i dobri kuleri.

Cenata e 2500 denari fiksna.

Moze da se prakjaat po els dokolku zemate 2 parcinja za da ni se isplate na obajcata.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
206

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно