Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat Red Devil 6900xt 16GB.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
450 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat Red Devil 6900xt 16GB.
Komplet so nivni originalni kutii i dodatoci.
Testirani i vo ispravna sostojba.
Cena 450e od karta.
Opciono e i testiranje na lice mesto.
Patem koristeni se mnogu mal period odnosno 3 meseca. Ostanatoto vreme se stoeni.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
149

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно