Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat Red Devil 6900xt 16GB.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
450 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat Red Devil 6900xt 16GB.
Komplet so nivni originalni kutii i dodatoci.
Testirani i vo ispravna sostojba.
Cena 450e od karta.
Opciono e i testiranje na lice mesto.
Patem koristeni se mnogu mal period odnosno 3 meseca. Ostanatoto vreme se stoeni.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
177

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно