Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat Red Devil 6800xt 16gb.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
300 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Kartite se vo dobra sostojba, socuvani i bez zabeleski. Sledyvaat so nivni originalni kutii.
Moze da se pratat po els niz mkd.
Cena 300e od parce.
Podetalno na 077569569 na viber.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
597

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно