Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat razni modeli na maticni ploci kombo.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Maticni ploci komplet so dual core procesori, 4gb ramovi. Vo ispravna sostojba.
Asus h270 -3500 denari.
Biostar plocite po 3000 denari.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
462

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно