Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat razni maticni ploci.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
1. Kombo Asrock b450 pro4 , cpu amd athlon 300GE , 4gb ram ddr4 - 5000 denari.
2. Kombo asus z170 pro gaming , i3 6100 , 8gb ram - 6000 denari.
Plocite se sitkaat komplet.
Nemaat backplate.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
320

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно