Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat razni graficki 3060ti,3070,3070ti

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
300 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Se prodavaat slednive graficki i pogolema kolicina:

1 x asus turbo 3070 - 320e - bez kutija.

5 x msi gaming x 3070ti - 460e - lokalna garancija preostanata uste skoro edna godina, so kutija.

Koristeni se za mining vo dobra prostorija i odrzuvani.

Rezervacii ne primam zasea zaradi golemiot obem, princip prv dojden prv usluzen.

Da napomenam kartite sto se so originalni kutii moze da se pratat po Eko Logistik za po drugi gradovi.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1162

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно