Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Се продаваат различни делови

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
11.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продаваат следните делови:

1. Corsair K70 Lux rgb - 3500 денари

2. Corsair h100i - сокеt 1151 има бракет само - 2500 денари

3. 6x CM MF120 Halo gen2 кулери доаѓаат со посебен РГБ контролер - 5500 денари ќ
Кулерите имаат преостана гаранција од 1 год+

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Последна промена
Прегледи
150

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно