Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Optipro

Се продаваат рам мемории за Лаптопи..

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продаваат рам мемории за лаптопи!
DDR1- 256MB, 512MB и 1GB(повеќе парчиња)
DDR2- 512MB, 1GB и 2GB (повеќе парчиња од сите модели)
DDR3- од по 4GB
Како и повеќе делови за лаптопи.

За повеќе информации пишете ми во порака
(ЦЕНИ ПО ДОГОВОР)

Информации

Автор
Optipro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
176

Повеќе огласи од Optipro

На врв Дно