Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat psu lc power gold 850-1000w

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat LC Power gold modular 850 i 1000w.
Sleduvaat so : 2 x sata kabli , 1x molex , 3x 8pinski odnosno 6x8 konektori.
24 pinski i 8 pinski za mb isto taka.
Cena fiksno 3000 denari za bilo koe od niv.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
402

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно