Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
aleks989

Продадено Се продаваат PC делови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
16.000 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат следните (половни) компјутерски компоненти:

MB: Gigabyte Z270-Gaming K3 - 3500 ден. (Детали)
CPU: Core i5-7600K - 4000 ден. (Детали)
Cooler: Cooler Master ML120L V2 RGB - 3500 ден. (под гаранција купен Март 2022) (Детали)
RAM: Corsair Vengeance® LPX (2x8) 16 GB DDR4 3000MHz - 3000 ден.
CASE: Cooler Master Master Box 5 - 2000 ден. (Детали)

Moже комплет или поединечно. Цените се фиксни.

Поздрав,
  • Ми се допаѓа
Реакции: gego

Информации

Автор
aleks989
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
356

Повеќе огласи од aleks989

На врв Дно