Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
MartinGR1MR

Се продаваат нови Logitech G435 Ultra-Light Wireless Bluetooth Gaming Headset Off White

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
MartinGR1MR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
519
На врв Дно