Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
MartinGR1MR

Продадено Се продаваат нов микрофон и веб-камера за стримање

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.bluemic.com/en-us/products/yeti-x/
Се продава нов неотпакуван Blue Yeti X microphone
Повеќе информации/спецификации околу микрофонот: Yeti X
Цена за микрофонот: 7000денари

Исто така се продава и нова неотпакувана Logitech 1080p 60fps streamcam
Повеќе информации/спецификации околу камерата: Logitech Streamcam
Цена за камерата: 7000 денари

Информации

Автор
MartinGR1MR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
281
На врв Дно