Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat napojuvanja od 750 pa do 1200w

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
1. Njoy Dawn 750w - 1000 denari. Rezervirano.
2. Lc power 1000w gold modular - 4000 denari
3. Gigabyte p1000gm modular - 4000 denari.
4. Corsair rm1000x - 4000 denari.
5. CoolerMaster V1200 platinium - 6000 denari.
Cenite se fiksni.
Napomena: Na modularnite napojuvanja falaat nekoi kabli od koi sata ili molex osven na v1200 koesto e so kompletni.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Последна промена
Прегледи
497

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно