Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Se prodavaat napojuvanja od 700 i 750w

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat napojuvanja od 700w - 2000 denari i 750w - 2500 denari.
Komplet so kabli.
Ispravna sostojba i testirani.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
336

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно