Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Се продаваат напојувања Corsair RM850 - 850w

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продаваат напојувања Corsair RM850 - 850w
На нив имаат по 3 кабли за графичка со по 2х8 пински.
3 молекс кабли.
Извадени се од ригови. Во добра состојба и без забелешки.
Цена 5000 денари.
Гаранција од мене 1 месец.

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
260

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно