Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
mickeymkd

Продадено Се продаваат надворешни дискови од по 1TB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат неколку надворешни кутии USB 3.0 со диск од по 1TB, користени за бекап во домашни услови.

-3.5 инчен со кутија Seagate
-2.5 инчен со кутија Toshiba
-2.5 инчен со кутија Natec
-2.5 инчен со кутија White Shark
-2.5 инчен со кутија Gembird

Секоја кутија доаѓа и со кабелче, како на сликите.
Моделот на дискот може да се види од сликите.

Цена 1000 денари по диск.

Информации

Автор
mickeymkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
328

Повеќе огласи од mickeymkd

На врв Дно