Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat MSI Trio 3090 24GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
550 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat 6 graficki MSI trio 3090 24gb .
Sleduvaat samo grafickite. Bez kutija.
Bidekji ne se otvorani, opciono e da si smenete pasti i padovi.

Cena 550e od parce.


  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98 и salamander

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
659

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно