Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Продадено Se prodavaat Msi trio 3080 Ti 12gb.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
29.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodavaat MSI trio 3080 Ti 12gb, dobra sostojba kuleri. Opciono e da si smenete termalni padovi. Grafickite gi imam podolgo vreme i se neotvorani.
Sleduvaat samo graficki.
Cena 470e - 29000den fiksno od graficka.
Opciono mozete i da si ja testirate na lice mesto kaj mene.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98 и m4rk0

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
285

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно